Facebook

Jeśli pomogliśmy Ci daj nam plusa                   
oraz
                       nas znajomym. Dziękujemy.

Bezpośrednio do dewelopera

mac

.
Czynsz sprzedaży:
.
 252 844 
.
Kontakt z właścicielem
.
 Miasto - dzielnica:
.
  Kraków - Nowa Huta
.
785 550 750
603 886 866
.
 Ulica:
.
  Okulickiego
.
Liczba pokoi:
.
 2
.
Powierzchnia:
.
 45m2
.
Piętro:
.
 4

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie dla ludzi ceniących sobie wygodę i nowoczesność. Duże okna sprawiają, iż mieszkanie jest jasne i ciepłe. Powierzchnia 45,98 mkw. jest idealna dla rodziny, bardzo komfortowo może zamieszkać tu para. Mieszkanie możesz podzielić na dwie części, dzienną oraz nocną. Dwa duże pokoje czekają na Twoją aranżację. Tu nie kończy się przestrzeń mieszkania. Do Twojej dyspozycji pozostaje jeszcze przestronny salon wraz z jadalnią i kuchnią. Aby zaczerpnąć świeżego powietrza, wychodzisz na prywatny balkon. To tu, w ciepłe wieczory, możesz oddać się swojej ulubionej lekturze, w tle zaś możesz słuchać kojących dźwięków ulubionej muzyki. W pobliżu znajdują się zalew, tereny dla wędkarzy oraz stadnina koni. Tak tanie, atrakcyjne mieszkanie może być już wkrótce Twoje, zadzwoń i umów się bezpośrednio – deweloper LC Corp S.A.

Nowoczesny i funkcjonalny w swej architekturze budynek „Okulickiego 59” czeka na nowych mieszkańców. Cenisz sobie niebanalne rozwiązania? Nie lubisz się ograniczać,? To właśnie z myślą o Tobie budujemy mieszkania. Kolorystyka oraz funkcjonalny układ przestrzenny odzwierciedlają najnowsze trendy. Wszystko zaprojektowane z myślą o wygodzie nowych mieszkańców. Budynki wyposażone w wysokiej klasy cichobieżne windy, obsługujące również poziom garażu. Wraz z budową inwestycji powstaje pełna infrastruktura wewnętrzna z atrakcyjnie zagospodarowanymi częściami wspólnymi. W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola, szpital, przychodnie, weterynarz oraz liczne obiekty handlowo-usługowe. Zadzwoń i umów się bezpośrednio - deweloper LC Corp S.A.

DOGODNY DOJAZD :
Autobus: 125, 128, 129, 132, 138, 139, 142, 152, 159, 169, 172 oraz autobusy nocne 604, 608
Tramwaj: 9, 10, 14, 16, 17, 21
Dojazd do centrum zajmuje jedyne 15 minut, do lotniska Kraków- Balice około 30 minut
Wzmianki o Mistrzejowicach pochodzą z 1270 r. kiedy ich nazwę podawano jako Mistrevich (pochodząca od staropolskiego słowa mistrz). Mistrzovicze to nazwa wsi z lat 1371-74, w sto lat przed przeniesieniem jej z prawa polskiego na niemieckie, co w 1464 r. uczynił Kazimierz IV Jagiellończyk. Pomiędzy XV a XVII w. wieś była własnością kapituły krakowskiej. W listopadzie 1914 r. wieś, podobnie jak Batowice, częściowo zniszczono podczas budowy "Twierdzy Kraków". Wieś została włączona do Krakowa w 1951 r. jako część dzielnicy Nowa Huta. Na terenie Mistrzejowic znajduje się parę austriackich fortów, między innymi fort pancerny Mistrzejowice (źródło: Wikipedia.pl).

FUNKCJONALNE MIESZKANIE, CZEKA NA NOWEGO WŁAŚCICIELA
Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie dla ludzi ceniących sobie wygodę. Zaprojektowane według najnowszych trendów, tak aby optymalnie wykorzystać dostępną powierzchnię. Aranżujesz, malujesz na ulubione kolory, wstawiasz meble i mieszkasz we własnym, przytulnym mieszkaniu. Powierzchnia 58,09 mkw. jest komfortowa dla rodziny, a jeszcze wygodniej może zamieszkać tu para. Zobacz to nowoczesne i przyjazne mieszkanie. Zadzwoń i umów się bezpośrednio – deweloper LC Corp S.A.

Polecane artykuły
Jak prezentować mieszkanie cz.1 
Sposób prezentowania mieszkania kupującemy  
ba duży wpływ na sprzedaż mieszkania... 

Agencjom dziękujemy! 
Sam sprzedaż swoje mieszkanie dużo 
lepiej. Nie płać już prowizji pośrednikom... 

Parametry mieszkania 
Przed sfinalizowaniem umowy koniecznie 
sprawdź parametry nieruchomości... 

Rata kredytu mniejsza o 700zł 
Wybierając dobry kredyt mozęsz zaoszędzić 
nawet 700zł na każdej racie... 

                                                                                   RELAMA
Warszawa
Warszawa
Warszawa
Kraków
 Wrocław
Wrocław

fsdf