Facebook

Jeśli pomogliśmy Ci daj nam plusa                   
oraz
                       nas znajomym. Dziękujemy.

Dom na Tarchominie

mac

.
Czynsz sprzedaży:
.
 730 000 
.
Kontakt z właścicielem
.
 Miasto - dzielnica:
.
  Warszawa - Białołęka
.
600 920 300
.
 Ulica:
.
  Fleminga
.
Liczba pokoi:
.
 5
.
Powierzchnia:
.
 207m2
.
Piętro:
.
 1

Jedyna taka lokalizacja i atrakcyjna cena do negocjacji. Sprzedam bezpośrednio gotowy do odbioru segment . 5-10 minut do metra mostem „Północnym”. Tarchomin, Białołęka, Agencjom Dziękujemy, Bezpośrednio.

OPIS TECHNICZNY
Segment o powierzchni mieszkalnej 149 m2 + 58 m2 użytkowego poddasza i całkowitej 207m2, 5 pokoi (sypialni, gabinetów). Miejsce na wspaniały kominek, woda, kanalizacja, gaz, prąd. Działka 250 m2, dużo miejsca na wspaniały ogródek. Balkon, garaż na duży samochód. Instalacja do wszystkiego co potrzebne w nowoczesny domu rozprowadzona i przygotowana do prac wykończeniowych. Użytkowe poddasze na dodatkowe pokoje, suszarnię lub siłownię. Wysokiej jakości materiały. Bezpośrednio.

OPIS SEGMENTU
Jednana taka lokalizacja. Cena do negocjacji. Segment w cenie mieszkania, a ogród i otoczenie jak we własnym domu! Dom przestronny, nowoczesny i funkcjonalny. Z salonu będziesz miał widok na wspaniały własny ogródek, własne drzewa. Ogród pozwala na posadzenie drzewa, a nawet kilku. Dzięki takiej działce możesz spędzić czas przy grillu z rodziną i przyjaciółmi. Napić się piwa w letnie wieczory lub odpocząć i poczytać w ogrodzie. Wokoło dzielnica willowa, więc cisza i spokój od zgiełku aglomeracji. Pies jeżeli lubisz zwierzaki będzie miał gdzie pobiegać i dzieci też uwielbiają zabawy w takich miejscach. Zobacz ten segment naprawdę spory ogród przy domu ale nie będziesz musiał kosić trawy godzinami. Po otwarciu mostu północnego do metra dojedziesz w 5-10 minut samochodem lub autobusem do wyboru 13 linii autobusowych w pobliżu. Jeżeli chciałbyś mieszkać w domku na przedmieścia i cieszyć się w wolnej chwili z ciszy i własnego ogródka to miejsce jest dla Ciebie. Dzięki tej inwestycji możesz mieć wspaniały dom i ogród za atrakcyjną cenę i w atrakcyjnej lokalizacji. Dobrze skomunikowanej z centrum Warszawy. Ceny takich segmentów nie spadają tak jak mieszkania bo jest ich dużo mniej, a kosztują 50% ceny domu. Naprawdę warto mieć dom i spokój od zgiełku aglomeracji. Zobacz i jeżeli masz wystarczające środki finansowe naprawdę warto. Wokoło sporo znanych Polaków, którzy doceniają zalety tej lokalizacji, która jest sporo tańsza niż porównywalne w odległości 11 km od centrum. W promieniu 300 metrów pełna infrastruktura: przedszkola, szkoły, Urząd Gminy, przychodnia lekarska, apteka, zakupy tanie w biedronce i droższe w pobliskich delikatesach.
Dostępne: 1)segment w stanie deweloperskim za 759 000zł. 2) segment w stanie surowym zamkniętym za 639 000zł. 3)Skrajny w stanie deweloperskim z większą działką za 849 000zł.

LOKALIZACJA i DOJAZD 
5-10 minut do metra nowym mostem „Północnym”. Przystanek autobusowy 200m. Linie autobusowe: 126,133,152,186,302,503,508,509,510,511,516,
723,731. Linie nocne: N03, N13, N53, N63.
Zadzwoń i  zobacz. Jedyna taka lokalizacja i atrakcyjna cena! Sprzedam bezpośrednio gotowy do odbioru segment . 5-10 minut do metra nowym mostem „Północnym”. Tarchomin, Białołęka, Agencjom Dziękujemy.

DZIELNICA
TARCHOMIN – osiedle (tzw. "mała dzielnica") w pn.-wsch. Warszawie, na Białołęce.
Tarchomin powstał z trzech oddzielnych podwarszawskich wsi, włączonych do Warszawy w 1951 r. Wieś Tarchomin znana jest od średniowiecza. Jej nazwa występuje w dokumentach już w XIII wieku. Była to wieś szlachecka, zamieszkana przez ród Jastrzębców. W XVI wieku należała do Weslów, Zaliwskich, Ossolińskich, którzy wystawili tu gotycki kościół pod wezwaniem św. Jakuba. (źródło: Wikipedia.org).
Zadzwoń i  zobacz. Jedyna taka lokalizacja i atrakcyjna cena! Sprzedam bezpośrednio gotowy do odbioru segment . 5-10 minut do metra nowym mostem „Północnym”. Tarchomin, Białołęka, Agencjom Dziękujemy.

Polecane artykuły
Jak prezentować mieszkanie cz.1 
Sposób prezentowania mieszkania kupującemy  
ba duży wpływ na sprzedaż mieszkania... 

Agencjom dziękujemy! 
Sam sprzedaż swoje mieszkanie dużo 
lepiej. Nie płać już prowizji pośrednikom... 

Parametry mieszkania 
Przed sfinalizowaniem umowy koniecznie 
sprawdź parametry nieruchomości... 

Rata kredytu mniejsza o 700zł 
Wybierając dobry kredyt mozęsz zaoszędzić 
nawet 700zł na każdej racie... 

                                                                                   RELAMA
Warszawa
Warszawa
Warszawa
Kraków
 Wrocław
Wrocław

fsdf