Facebook

Jeśli pomogliśmy Ci daj nam plusa                   
oraz
                       nas znajomym. Dziękujemy.

Dom we Wrocławiu

mac

.
Czynsz sprzedaży:
.
 545 900 
.
Kontakt z właścicielem
.
 Miasto - dzielnica:
.
  Wrocław - Fabryczna
.
783 712 675
.
 Ulica:
.
  -
.
Liczba pokoi:
.
 6
.
Powierzchnia:
.
 165m2
.
Piętro:
.
 1

Nie płać prowizji zadzwoń i umów się bezpośrednio!!!!!!!!!! Oferta prywatna, Agencjom Dziękujemy.

Nowoczesny i wyjątkowo energooszczędny dom wolnostojący dla ludzi, którzy cenią sobie bliskość przyrody oraz czyste, świeże i przede wszystkim zdrowe powietrze, tym charakteryzuje się miejscowość Żurawiniec. Ciekawy projekt sprawia, że każdy znajdzie tu miejsce dla siebie oraz zaaranżuje powierzchnię według własnego pomysłu. Dzięki zastosowanym przy budowie technologiom i materiałom, oszczędzamy na ogrzewaniu o ponad 50% niż przy standardowych projektach. Materiały, które wykorzystano, aby podnieść komfort mieszkańców to przede wszystkim docieplenie posadzki, połaci dachowych, ścian zewnętrznych oraz specjalnie przygotowane okna 6 – cio komorowe o podwyższonych właściwościach termicznych. Dodatkowo budynek wyposażony jest w nowoczesną technologie z systemem rekuperacyjnym, który oprócz dużych oszczędności na ogrzewaniu zapewnia wysoki komfort klimatyczny, idealną i jednakową w każdym pomieszczeniu temperaturę, szybkie usuwanie wilgoci oraz nieprzyjemnych zapachów i jest wyjątkowym zabezpieczeniem przed grzybem. Wszystkie materiały wykorzystane przy budowie tego domu sprawiają, że jest to prawdopodobnie jedyna tak energooszczędna oferta na rynku w kategorii dom wolnostojący. Tak atrakcyjny dom może być już wkrótce Twój, zadzwoń.

Dom składa się z 2 poziomów o łącznej powierzchni 165 mkw. Parter zaprojektowany jest tak, aby stworzyć mieszkańcom poczucie przestrzeni. W reprezentacyjnym salonie z wyjściem na taras znalazło się miejsce na kominek - jeden z najważniejszych elementów domu - będącym jednocześnie współczesną metaforą domowego ogniska. Dzięki połączeniu salonu, jadalni oraz kuchni otrzymujemy przestrzeń doświetloną dużymi oknami wychodzącymi na 3 strony świata. Piętro domu zarezerwowane tylko dla domowników to 3 lub 4 osobne sypialnie (każde z dużymi oknami balkonowymi). Dla wygody całej rodziny zaprojektowano dwie łazienki z toaletą na każdym poziomie. W bryle budynku znajduje się również garaż jednostanowiskowy. Zimą będziesz komfortowo wsiadał do ciepłego pojazdu, bez konieczności odśnieżania. 800 mkw. działki, na której stoi dom to idealna przestrzeń dla dzieci oraz na spotkania ze znajomymi. Dom stoi na kameralnym i przytulnym osiedlu. Mało sąsiadów – brak korków przy wyjeździe z posesji. Modernistyczna kolorystyka i podobna bryła domów dodają miejscu uroku. Na osiedlu jest również pełna infrastruktura oraz media: energia elektryczna, woda, osiedlowa sieć gazu płynnego, wewnętrzne ogrodzenia posesji.
Idealna lokalizacja Żurawińca (1 km na zachód od granicy Wrocławia, a dokładniej Leśnicy) sprawia, że mieszkasz wygodnie wśród ciszy i zieleni, a dojazd do miasta zajmuje kilkanaście minut. Bliskość Autostradowej Obwodnicy Wrocławia to szybki dojazd na duże zakupy do Factory i CH Bielany. Wybierając życie we wsi Żurawiniec, zyskujemy stały kontakt z przyrodą. Możemy podziwiać piękno lasu, który w każdej porze roku wygląda inaczej, a latem przysiąść na zielonej trawie w przydomowym ogrodzie, i zagłębiając się w lekturze, słuchać śpiewu ptaków… Wieś ta ma wyjątkowo kameralny charakter, a dzięki licznym ścieżkom rowerowym, oraz zabytkom takim jak "Zamek na wodzie" każdą wolną chwilę można przeznaczyć na małe rodzinne podróże. Żurawiniec położony jest na bardzo malowniczym terenie o urozmaiconym krajobrazie, dzięki czemu przestrzeń do życia wydaje się jeszcze większa.

WYJĄTKOWY DOM NA KAMERALNYM OSIEDLU CZEKA NA NOWYCH WŁAŚCICIELI
To idealne rozwiązanie dla rodziny, która ceni sobie przestrzeń, ciszę oraz zdrowie. Ten dom to miejsce, gdzie nie tylko odpoczniemy od hałasu i codziennych problemów, ale też będziemy oddychać czystym powietrzem. Na Twoje życzenie ten istniejący dom może zostać wykończony już 4 miesiące. Gdy za kilka lat będziesz chciał go sprzedać, możesz nie mieć z tym problemu, ponieważ zapotrzebowanie na nieruchomości tej klasy energooszczędności z każdym rokiem staje się coraz większe, co również ma korzystny wpływ na ich ceny. Ten atrakcyjny dom może stać się Twój za promocyjną cenę 545 900 zł z wentylacją grawitacyjną lub 554.900 zł z wentylacją mechaniczną (rekuperacją). Dodatkowym plusem jest brak 2% podatku PCC przy zakupie tego domu oraz 3 letnia rękojmia sprzedającego. Zadzwoń, zobacz, wypróbuj i zamieszkaj w tym wyjątkowym domu. Agencjom Dziękujemy Zadzwoń.

Polecane artykuły
Jak prezentować mieszkanie cz.1 
Sposób prezentowania mieszkania kupującemy  
ba duży wpływ na sprzedaż mieszkania... 

Agencjom dziękujemy! 
Sam sprzedaż swoje mieszkanie dużo 
lepiej. Nie płać już prowizji pośrednikom... 

Parametry mieszkania 
Przed sfinalizowaniem umowy koniecznie 
sprawdź parametry nieruchomości... 

Rata kredytu mniejsza o 700zł 
Wybierając dobry kredyt mozęsz zaoszędzić 
nawet 700zł na każdej racie... 

                                                                                   RELAMA
Warszawa
Warszawa
Warszawa
Kraków
 Wrocław
Wrocław

fsdf