Facebook

Jeśli pomogliśmy Ci daj nam plusa                   
oraz
                       nas znajomym. Dziękujemy.

Mieszkanie na nowym osiedlu

mac

.
Czynsz sprzedaży:
.
 273 453 
.
Kontakt z właścicielem
.
 Miasto - dzielnica:
.
  Wrocław - Krzyki
.
785 987 978
.
 Ulica:
.
  Vivaldiego
.
Liczba pokoi:
.
 2
.
Powierzchnia:
.
 51m2
.
Piętro:
.
 3

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie dla ludzi ceniących sobie wygodę, gotowe do wprowadzenia dla nowych właścicieli. Duże okna sprawiają, iż mieszkanie o każdej porze roku jest odpowiednio doświetlone. Niestandardowa wysokość mieszkania 2,7 m, korzystnie wpływa na klimat i otoczenie jego mieszkańców, bo każdy z nas chce mieć więcej przestrzeni. Powierzchnia 51,12 mkw. jest idealna zarówno dla rodziny, a jeszcze bardziej komfortowa dla „singla”. Dwa duże pokoje czekają na Twoją aranżację. Tu nie kończy się przestrzeń mieszkania. Do Twojej dyspozycji pozostaje jeszcze przestronna, zamykana kuchnia. Dzięki temu rozwiązaniu będziesz mógł spokojnie, bez skrępowania podejmować gości, serwując danie przyrządzone w trakcie Waszego spotkania. Po mistrzowsku przygotowana kolacja na długo pozostanie w pamięci Twoich znajomych, bez zbędnych zapachów typowych dla kuchni otwartych. Aby zaczerpnąć świeżego powietrza, wychodzisz na prywatny balkon. To tu, w ciepłe wieczory, możesz oddać się swojej ulubionej lekturze, słuchając kojących dźwięków Koncertu nr 1 E-dur "Wiosna" ("La Primavera”). W tym czasie Twoja pociecha może się bawić na specjalnie przygotowanym placu zabaw, bezpiecznym, ogrodzonym, dostępnym tylko dla mieszkańców „Maestro”. Nie zapominamy także o Twoim aucie, zostawisz je w podziemnym garażu, bez względu na porę o której wrócisz do swojej enklawy. Tak tanie, atrakcyjne mieszkanie może być już wkrótce Twoje (A/K6/20), zadzwoń i umów się bezpośrednio - deweloper.

„Osiedle Maestro” to nowoczesna i funkcjonalna dla mieszkańca w swej architekturze zabudowa. Spokojna kolorystyka idealnie współgra z bryłą osiedla. Teren został ogrodzony, co wpływa na bezpieczeństwo i poczucie komfortu. Gustowne zagospodarowanie obiektu zielenią sprawi, że nie będziesz się czuć jak na „betonowej pustyni”. Dzięki odpowiedniemu projektowi sąsiad nie zagląda Ci w okna. Całość inwestycji została zrealizowana z materiałów wysokiej jakości. Na ściany wewnętrzne zostały położone tynki maszynowe, nie musisz dodatkowo kłaść gładzi. O poziomowaniu podłóg także możesz zapomnieć, ta praca została wykonana przez nas, po to abyś mógł jak najszybciej wykończyć swoje mieszkanie. Zadbaliśmy także o miejsce dla najmłodszych „Maestrowiczów”. Z myślą o Nich zbudowaliśmy bezpieczny plac zabaw, wszystkie elementy zostały wykonane z najwyższą starannością, objęte atestami! Budynki wyposażone w wysokiej klasy windy, obsługujące wszystkie kondygnacje, również poziom garażu podziemnego. Na terenie Osiedla Maestro powstaje wewnętrzna infrastruktura, wydzielona zostanie również strefa rekreacyjna dla mieszkańców, wkomponowane w przestrzeń alejki spacerowe i towarzysząca zieleń. Kameralna i niska zabudowa (budynki zaledwie 3 piętrowe) wraz z atrakcyjnym zagospodarowaniem części wspólnych. Możesz już niedługo zamieszkać na tym uroczym i pomysłowo zagospodarowanym osiedlu.

Dogodna lokalizacja, dojazd do centrum Wrocławia zajmuje jedyne 15 min. Tyle samo czasu poświęcisz na dojazd do największego w okolicy Centrum Handlowego Bielany. Otwarcie Wschodniej Obwodnicy Wrocławia ułatwi mieszkańcom osiedla szybki dojazd na drugi koniec Wrocławia. W planach także jest rozbudowa linii Tramwaj Plus. W sąsiedztwie pełna infrastruktura: obiekty handlowe (sklepy spożywcze, CH Ferio Gaj, apteki), szkoły podstawowe, prywatne przedszkola, kościół, zakłady kosmetyczne, przychodnia oraz weterynarz. Zadzwoń i umów się bezpośrednio - deweloper.

DOGODNY DOJAZD :

Autobus: 110, 910, 900L, 900P, 245 – nocny. 

Jagodno - osiedle w południowej części Wrocławia, graniczące na wschodzie z osiedlem Brochów i wsią Iwiny, na północy z Wojszycami, na wschodzie i południowym wschodzie z Lamowicami Starymi oraz z Żernikami Wrocławskimi.

Osada powstała na początku XX wieku jako kolonia Brochowa i zapożyczyła nazwę (niem. Lamsfeld Siedlung) od sąsiednich Lamowic Starych (Lamsfeld). Po wojnie obie osady - przyfolwarczną wieś Lamsfeld i kolonię Lamsfeld Siedlung - przemianowano na Jagodno, ale mieszkańcy wsi wymogli na władzach zmianę nazwy nawiązującą do przedwojennej i odróżniającą ich od kolonii. W 1951 obie przyłączono do Wrocławia, razem z sąsiadującym Brochowem i Wojszycami (źródło: Wikipedia.pl).

GOTOWE MIESZKANIE, CZEKA NA NOWEGO WŁAŚCICIELA

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie dla ludzi ceniących sobie wygodę. Gotowe do wprowadzenia dla nowych właścicieli. Malujesz na ulubione kolory, wstawiasz meble i mieszkasz we własnym, przytulnym mieszkaniu. Powierzchnia 51,12 mkw. jest komfortowa dla rodziny, a jeszcze wygodniej może zamieszkać tu „singiel”. Dwa duże pokoje czekają na Twoją aranżację. Ciepłe letnie wieczory możesz spędzić przy ulubionej lekturze na swoim balkonie. W garażu już czeka miejsce na Twój samochód. Zimą będziesz wsiadał do ciepłego pojazdu, bez konieczności odśnieżania. Twoi nowi sąsiedzi z „Osiedla Maestro” już czekają.

Zobacz to nowoczesne i przyjazne mieszkanie. Zadzwoń i umów się bezpośrednio - deweloper.

Polecane artykuły
Jak prezentować mieszkanie cz.1 
Sposób prezentowania mieszkania kupującemy  
ba duży wpływ na sprzedaż mieszkania... 

Agencjom dziękujemy! 
Sam sprzedaż swoje mieszkanie dużo 
lepiej. Nie płać już prowizji pośrednikom... 

Parametry mieszkania 
Przed sfinalizowaniem umowy koniecznie 
sprawdź parametry nieruchomości... 

Rata kredytu mniejsza o 700zł 
Wybierając dobry kredyt mozęsz zaoszędzić 
nawet 700zł na każdej racie... 

                                                                                   RELAMA
Warszawa
Warszawa
Warszawa
Kraków
 Wrocław
Wrocław

fsdf