Facebook

Jeśli pomogliśmy Ci daj nam plusa                   
oraz
                       nas znajomym. Dziękujemy.

Mieszkanie w centrum miasta

mac

.
Czynsz sprzedaży:
.
 275 000 
.
Kontakt z właścicielem
.
 Miasto - dzielnica:
.
  Wrocław -Śródmieście
.
723 380 463
607 305 336
.
 Ulica:
.
  Curie-Skłodowskiej
.
Liczba pokoi:
.
 2
.
Powierzchnia:
.
 35m2
.
Piętro:
.
 4

Oferta prywatna od Właściciela, Agencjom Dziękujemy. To interesujące mieszkanie w wyjątkowym miejscu, w samym centrum Wrocławia, tuż przy Placu Grunwaldzkim. Lokal wymaga remontu, więc jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto chciałby zaaranżować mieszkanie według własnego uznania. Wysokość 3 metry stwarza nieograniczone możliwości. Dzięki większej przestrzeni czujemy się bardziej komfortowo. Dodatkową zaletą przedwojennych budynków, obok wysokich mieszkań, jest solidność wykonania (grube mury z cegły czerwonej). Możesz mieszkać w pięknej kamienicy, w której wymieniono dach, co dodaje komfortu i poprawia bezpieczeństwo mieszkańców, a także nowymi oknami z PCV, dzięki czemu w środku jest ciepło i nie słychać hałasu z zewnątrz. Lokal znajdujący się na 4 piętrze, składa się z dużej przechodniej kuchni połączonej z pokojem dziennym, małej sypialni oraz łazienki. Jedną z największych zalet kamienicy jest jej lokalizacja. Przy Placu Grunwaldzkim znajduje się wiele miejsc, które mogą Cię zainteresować. Kilka minut i jesteś na zakupach w Pasażu Grunwaldzkim, a w odległości kilkuset metrów znajduje się Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Przyrodniczy i Akademia Medyczna. Jedynie kilkanaście minut zajmuje dojście do Rynku, Starego Miasta, Ostrowa Tumskiego, Parku Szczytnickiego, Ogrodu Zoologicznego. Dla każdego, kto będzie chciał się odprężyć czekają nadodrzańskie bulwary, oraz mnóstwo kameralnych, cichych uliczek, w których odwiedzisz przytulną i smaczną restaurację lub po prostu będziesz cieszył oko widokiem pięknych kamienic. Zapraszam do obejrzenia tego miłego mieszkania. Wymaga ono remontu, więc jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto chciałby zaaranżować powierzchnię według własnego uznania.
Plac Grunwaldzki to dawniej "Szaber plac"
Tuż po wojnie ten teren znany był bowiem bardziej jako "szaber plac" i był prawdopodobnie największym targowiskiem w powojennym Wrocławiu. Można było tu kupić: rowery, radia, katarynki, meble, dzieła sztuki. Krótko mówiąc na "szaber placu" można było kupić i sprzedać niemal wszystko. A teraz jest tu jedna z większych Galerii Handlowych.
doskonała komunikacja z każdym miejscem
tramwaj : 1, 2, 4, 10, 20, 23, 33 PLUS, 70
autobus : 115, 131, 141, 145, 146, 149, 331

CIEKAWE 2-POKOJOWE MIESZKANIE W WYJĄTKOWYM MIEJSCU
Obecnie, kamienice to już nie tylko wyjątkowe budynki, zachwycające niebanalną architekturą oraz niekiedy swoją własną historią, ale swego rodzaju segment rynku nieruchomości inwestycyjnych. Lokale znajdujące się w takich przedwojennych kamienicach zawsze będą zyskiwać na wartości. 36 mkw. i 3 metry wzwyż to doskonała powierzchnia zarówno dla singla, dla pary, jak i dla wynajmujących je studentów. Ciekawym rozwiązaniem jest również możliwość zrobienia drugiego poziomu, antresoli ponieważ tuż nad mieszkaniem znajduje się strych. Gdy za kilka lat będziesz chciał powiększyć przestrzeń życiową bez problemów będziesz mógł sprzedać lub wynająć to mieszkanie. Obok znajduje się jeden z największy biurowców we Wrocławiu (Grunwaldzki Center), co dodatkowo wpływa na ceny wynajmu i wartość mieszkania.

Polecane artykuły
Jak prezentować mieszkanie cz.1 
Sposób prezentowania mieszkania kupującemy  
ba duży wpływ na sprzedaż mieszkania... 

Agencjom dziękujemy! 
Sam sprzedaż swoje mieszkanie dużo 
lepiej. Nie płać już prowizji pośrednikom... 

Parametry mieszkania 
Przed sfinalizowaniem umowy koniecznie 
sprawdź parametry nieruchomości... 

Rata kredytu mniejsza o 700zł 
Wybierając dobry kredyt mozęsz zaoszędzić 
nawet 700zł na każdej racie... 

                                                                                   RELAMA
Warszawa
Warszawa
Warszawa
Kraków
 Wrocław
Wrocław

fsdf