Facebook

Jeśli pomogliśmy Ci daj nam plusa                   
oraz
                       nas znajomym. Dziękujemy.

Nowe mieszkanie na Ochocie

mac

.
Czynsz sprzedaży:
.
 757 120 
.
Kontakt z właścicielem
.
 Miasto - dzielnica:
.
  Warszawa - Ochota
.
663 980 487
.
 Ulica:
.
  Kaliska
.
Liczba pokoi:
.
 2
.
Powierzchnia:
.
 72m2
.
Piętro:
.
 5

OPIS MIESZKANIA
Sprzedam bezpośrednio – deweloper. Zostało nam do sprzedania dosłownie klika mieszkań!
Gotowe do odbioru mieszkanie wstępnie zaprojektowane jako 2 pokoje z funkcjonalnym aneksem kuchennym. Architekt miał zadanie zrobić wszystko aby mieszkanie było miłe i przestronne zapewniające komfort odpoczynku i pracy, zobacz efekty jego pracy.
Stan deweloperski; łatwo możesz to mieszkanie zaprojektować i zmienić na Twoje indywidualne, najważniejsze potrzeby. W niektórych przypadkach można połączyć 2 lokale. Prestiżowa lokalizacja wśród wielu wybitnych i ważnych dla kultury polskiej twórców – pisarzy, plastyków, muzyków, aktorów i twórców filmowych. Ich dorobek jest naszym skarbem narodowym. To wybitni obywatele Polski, Warszawy i Ochoty. Dlaczego wybierają tą dzielnicę? Ponieważ często podróżują! Nie tylko po Warszawie ale po całym świecie i wiedzą, że komunikacyjnie jest to doskonałe miejsce. Do centrum Warszawy 2 km, na dworzec „Warszawa zachodnia” 1,5 km, a lotnisko - jedyne 6,5 km. Nawet w przypadku katastrofy komunikacyjnej, która czasami nawiedza stolicę do wszystkich tych miejsc można dojść pieszo! Samochód bezpiecznie zostawisz w garażu podziemnym, a np. narty, rower schowasz w przynależnej komórce lokatorskiej. Twoi goście też bez problemu zaparkują blisko. Nie ma obecnie na rynku w Warszawie tak dobrej inwestycji w tak dobrej lokalizacji i tak atrakcyjnej cenie! Zapraszam zadzwoń i zobacz 50% naszych oglądających decyduje się na zakup!

OPIS INWESTYCJI
Sprzedam bezpośrednio – deweloper. Zostało nam do sprzedania dosłownie klika mieszkań!
Rezydencja Kaliska to GOTOWY do odbioru i funkcjonalny projekt. Inwestycję stanowi kameralny budynek mieszkalny oraz część usługowa na poziomie parteru. W większości mieszkań o powierzchni od 51 do 74 m2. Dodatkowo w inwestycji znajdują się mieszkania typu studio o metrażach od 40 do 51 m2 oraz mieszkania trzypokojowe o metrażach ok. 88 m2.
Na szczególną uwagę zasługują dwupoziomowe luksusowe apartamenty o charakterze penthouse, o powierzchni powyżej 190 m2, z dostępem do rozległych tarasów. Oferują one pomieszczenia o ponad przeciętnej wysokości ponad 3 metry na ostatnich kondygnacjach oraz liczne okna zapewniające dużą dawkę światła dziennego. Widoki z przestronnych tarasów mogą stanowić natchnienie dla artystów, a dla pozostałych zapewnić wspaniałe poranki i romantyczne zachody słońca.
Bezpieczeństwo zapewnia spokojna okolica, ale dodatkowo jest recepcja, całodobowa ochrona i monitoring całego obiektu i otoczenia.
Samochód zaparkujesz w garażu podziemnym, a np. narty, rower schowasz w przynależnej komórce lokatorskiej.
Unikalny charakter inwestycji podkreśla nowoczesna i funkcjonalna architektura. Uwagę zwraca wysoki standard wykończenia budynku.
Solidne i trwałe materiały architektoniczne łączą się harmonijnie z elementami zieleni wokół budynku. Komfort nowoczesnej budowli współgra z klimatem zabytkowych kamienic.

LOKALIZACJA i DOJAZD
centrum 2 km, na dworzec „Warszawa zachodnia” 1,5 km, a lotnisko - jedyne 6,5 km. Sprzedam bezpośrednio – deweloper. Zostało nam do sprzedania dosłownie klika mieszkań!

OPIS OTOCZENIA I DZIELNICY
Źródło: Wikipedia,., org „Ochota – jedna z dzielnic Warszawy, położona w najbliższym sąsiedztwie centrum miasta. […]Pierwsze pisemne wzmianki o terenie, na którym leży dzisiejsza Ochota, pochodzą z 1238 r. Przez długi czas Ochota wchodziła w obręb królewskiej wsi Wielka Wola. Zaczęła się szybko rozwijać ze względu na przechodzenie przez jej teren wielu ważnych dróg. Były to: Droga Królewska (m.in. dzisiejsze ulice Nowowiejska i Niemcewicza) od 1768 roku; Szosa Krakowska (dzisiejsza ulica Grójecka) od 1817 roku; Nowa Droga Jerozolimska (dzisiejsze Aleje Jerozolimskie) od 1817 roku; Kolej Warszawsko-Wiedeńska budowana w latach 1840–1848. Do rozwoju dzielnicy w XIX wieku przyczyniło się też powstanie Filtrów w 1886 i Szpitala im. Dzieciątka Jezus w 1901 roku[…].”Na terenie Ochoty znajduje się 10 obszarów zieleni miejskiej, wspaniałe parki i skwery na spacery. Siedziby i budynki kilkunastu wydziałów uczelni wyższych, a także rektoraty. Kilkanaście wspaniałych zabytków i pomników.
Sprzedam bezpośrednio – deweloper. Zostało nam do sprzedania dosłownie klika mieszkań!

Polecane artykuły
Jak prezentować mieszkanie cz.1 
Sposób prezentowania mieszkania kupującemy  
ba duży wpływ na sprzedaż mieszkania... 

Agencjom dziękujemy! 
Sam sprzedaż swoje mieszkanie dużo 
lepiej. Nie płać już prowizji pośrednikom... 

Parametry mieszkania 
Przed sfinalizowaniem umowy koniecznie 
sprawdź parametry nieruchomości... 

Rata kredytu mniejsza o 700zł 
Wybierając dobry kredyt mozęsz zaoszędzić 
nawet 700zł na każdej racie... 

                                                                                   RELAMA
Warszawa
Warszawa
Warszawa
Kraków
 Wrocław
Wrocław

fsdf