Facebook

Jeśli pomogliśmy Ci daj nam plusa                   
oraz
                       nas znajomym. Dziękujemy.

Pilnie sprzedam

mac

.
Czynsz sprzedaży:
.
 415 000 
.
Kontakt z właścicielem
.
 Miasto - dzielnica:
.
  Warszawa - Wola
.
503 175 880
.
 Ulica:
.
  Górczewska
.
Liczba pokoi:
.
 2
.
Powierzchnia:
.
 52m2
.
Piętro:
.
 5

Z powodu wyjazdu z Warszawy PILNIE - sprzedam bezpośrednio, funkcjonalne, ładne 2 pokoje z osobną kuchnią. Wola. Agencjom Dziękujemy. Cena do rozsądnej negocjacji.

OPIS MIESZKANIA
Bardzo funkcjonalne, ładne 2 pokoje z osobną kuchnią. Dodatkowo balkon i piwnica. Dwustronne, wykończone dla siebie. Mogę sprzedać z pełnym wyposażeniem. Blok po generalnym remoncie z zewnątrz i wewnątrz wymienione wszystkie piony, odnowiona klatka. Wybudowany z cegły z windą. Osiedle położone w zielonej części Woli. Wszędzie blisko. Bardzo dobry dojazd dodatkowo 200m wejście do nowej stacji 2 linii Metra. Funkcjonalna, łazienka z wanną. Duża szafa wnękowa w których zmieści się dużo potrzebnych i nie potrzebnych rzeczy. Sympatyczne podwórko. W pobliżu szkoły, przedszkola, żłobki. Pełna infrastruktura apteki, przychodnie sklepy. 3 km do centrum handlowego „Wola Park” a tam wszystko, no może prawie wszystko. Wspaniałe tereny rekreacyjne na spacery i sporty. Ścieżka rowerowa i baseny, boiska, siłownie. Jeżeli ktoś nie był w parku „Moczydło” i „Szymańskiego” powinien koniecznie je zwiedzić, znajdują się tam wspaniałe oczka wodne, place zabaw dla dzieci, wyjątkowe baseny i zimą lodowisko, będziesz wracać tu przy każdej okazji na spacer i odpoczynek. W 5 minut dojdziesz do Pracowni Cukierniczej przy ul. Górczewskiej 15 gdzie w „tłusty czwartek” ludzie stoją w kolejce po 2 godziny żeby kupić te najwspanialsze pączki w Warszawie których tajemniczą rodzinną recepturę firma używa od 80 lat. Żyje tu od urodzenia i wiem, że to wspaniałe miejsce w Warszawie godne polecenia. Więcej szczegółów opowiem na spotkaniu dlaczego naprawdę warto kupić to mieszkanie i zamieszkać w tym miejscu na Woli. Jeszcze tylko wspomnę, że W XVII w. na polach wolskich odbywały się wybory kolejnych królów polskich podczas wolnych elekcji. Tutaj w obronie Warszawy przez wojskami rosyjskimi w 1831 r. walczyli Józef Sowiński i Józef Bem. Polecam i zapraszam do obejrzenia. Cena do rozsądniej negocjacji.
Sprzedam bezpośrednio, funkcjonalne, ładne 2 pokoje z osobną kuchnią. Wola. Agencjom Dziękujemy. Cena do rozsądnej negocjacji.

LOKALIZACJA i DOJAZD
Przystanek 50m. Dojazd do centrum 10 minut. Do planowanej stacji Metra 200 m. Linie autobusowe: 109,136,171,190,410,512,522,E2 i nocne N42,N43,N95. Linie tramwajowe: 8, 10,26. Z pobliskiej stacji „PKP Koło” pociągiem można w kilka minut przejechać na wschodnią część Warszawy do „PKP ZOO” 13 minut, na dworzec Gdański i metra 9 minut lub pojechać odpocząć do wspaniałego Działdowa.
Z powodu wyjazdu z Warszawy PILNIE - sprzedam bezpośrednio, funkcjonalne, ładne 2 pokoje z osobną kuchnią. Wola. Agencjom Dziękujemy. Cena do rozsądnej negocjacji.

Polecane artykuły
Jak prezentować mieszkanie cz.1 
Sposób prezentowania mieszkania kupującemy  
ba duży wpływ na sprzedaż mieszkania... 

Agencjom dziękujemy! 
Sam sprzedaż swoje mieszkanie dużo 
lepiej. Nie płać już prowizji pośrednikom... 

Parametry mieszkania 
Przed sfinalizowaniem umowy koniecznie 
sprawdź parametry nieruchomości... 

Rata kredytu mniejsza o 700zł 
Wybierając dobry kredyt mozęsz zaoszędzić 
nawet 700zł na każdej racie... 

                                                                                   RELAMA
Warszawa
Warszawa
Warszawa
Kraków
 Wrocław
Wrocław

fsdf