Facebook

Jeśli pomogliśmy Ci daj nam plusa                   
oraz
                       nas znajomym. Dziękujemy.

Secesyjna Willa

mac

.
Czynsz sprzedaży:
.
 650 000 
.
Kontakt z właścicielem
.
 Miasto - dzielnica:
.
  Wrocław
.
788 186 511
.
 Ulica:
.
  Serowarska
.
Liczba pokoi:
.
 4
.
Powierzchnia:
.
 130m2
.
Piętro:
.
 1

Oferta prywatna od Właściciela, Agencjom Dziękujemy.

Do sprzedania duże mieszkanie w klimatycznej, poniemieckiej willi, urządzone w stylu secesyjnym. Zakończony niedawno remont kapitalny nieruchomości polegał na jej ociepleniu i położeniu nowej elewacji z zewnątrz oraz na stylowym wykończeniu wnętrza. Możesz zamieszkać w nowym miejscu, które ma swoją historię. Mieszkanie, które już wkrótce może być Twoje, jest usytuowane na pierwszym piętrze. Największym pomieszczeniem jest duży, 22-metrowy salon z kominkiem. W ciągu dnia ten przestronny pokój jest dobrze nasłoneczniony, co dodaje mu przytulności. Obok salonu mieści się mniejsza sypialnia (13 mkw.), z której można wyjść na rozległy, 16-metrowy taras. Druga sypialnia jest większa, połączona jest z tą pierwszą niemal 10-metrową garderobą, co wydaje się być idealnym rozwiązaniem. Zaletą mieszkania jest także duża (16 mkw.), bardzo jasna kuchnia, w której znajduje się piec dwufunkcyjny zapewniający ogrzewanie i ciepłą wodę. W stylowej, przestronnej łazience znajduje się duża wanna, prysznic, umywalka i toaleta. Na podłogach w poszczególnych pomieszczeniach położono kafle, w innych panele. Dodatkowym atutem zwiększającym metraż nieruchomości jest około 40-metrowa adaptacja strychu doskonale nadająca się na pracownię lub pokój dla dzieci. Do mieszkania przynależy także duża piwnica, do której wejść można bezpośrednio z ogrodu. Z przodu willi są miejsca parkingowe, natomiast z tyłu jest duży, zadbany ogród, z którego można bezpośrednio wyjść nad jeziorko w Leśnicy. Jest to popularne miejsce do wypoczynku latem. Willa umiejscowiona jest z dala od głównych arterii, co sprawia, że bez względu na porę dnia czy tygodnia jest cicho i spokojnie. Warto podkreślić, że wzdłuż ulicy Serowarskiej rosną okazałe dęby szypułkowe – wspaniała trasa na spacery, obsadzona drzewami mającymi swoją historię.

Leśnica (niem. Deutsch Lissa) – osiedle w zachodniej części Wrocławia, w granicach miasta od 1928. Oddalona od centrum o 10 km, położona na lewym brzegu Bystrzycy przy drodze do Środy Śląskiej. Po raz pierwszy została ona wymieniona w źródłach w 1201. Osadę, a następnie już gród kasztelański nazywano Lesnyc (1226), Lesnicza (1231), Lesnicz (1271), Lesnitz (1228), Lesna (Leśna 1425). Ponieważ niemiecką nazwę Lissa nosiło także Leszno, dlatego Leśnicę nazywano Deutsch Lissa (Leszno - Polnisch Lissa). Nazwa ta pochodzi od rzeki Leśnicy (Leśnej), jak w średniowieczu nazywano Czarną Wodę, przepływającą obok masywu Ślęży i będącą lewym dopływem Bystrzycy. Leśnica zaś stąd, że płynęła przez las. Ze źródeł tych wynika, że miejscowość miała już wówczas prawo organizowania targu, co świadczy o jej ożywionym życiu gospodarczym. Już w XII w. znajdował się tu zamek wrocławskich Piastów, w którym 7 grudnia 1201 zmarł Bolesław Wysoki. Wiek XIV to "złoty wiek" tej miejscowości. Wraz z uzyskaniem statusu miasta i siedziby rycerskiej rozbudowywała się. Od głównej ulicy odprowadzono boczne drogi. Najbardziej uczęszczaną była ta, która wiodła do Złotnik. Herb miasta na pieczęci magistrackiej wyobrażał pół orła piastowskiego i prawe przedramię w zbroi. W 1633 w czasie toczących się działań wojennych Leśnica została doszczętnie spalona przez wojska szwedzkie. Dopiero w półwieczu poprzedzającym wybuch I wojny światowej Leśnica bardzo się rozbudowywała. Powstały nowe domy komunalne oraz prywatne kamienice i wille, które w większości zachowały się do dnia dzisiejszego.

DOGODNY DOJAZD 
Autobusem: - 137, 917, 117, 123, 138, 923, 403 i 409 - pętla 'Leśnica' Tramwajem: - 10 i 20 - pętla 'Leśnica'
Dynamiczny rozwój zachodniej części Wrocławia gwarantuje szybki dojazd samochodem do innych części miasta.

DUŻE MIESZKANIE W KLIMATYCZNEJ PONIEMIECKIEJ WILLI MIEJSKIEJ PO REMONCIE: 90 mkw. powierzchni mieszkalnej jest dodatkowo powiększone o 40 mkw. adaptacji strychu, co w rezultacie daje aż 130 mkw. do zamieszkania. Nieruchomość jest tuż po remoncie, wykonanym w stylu secesyjnym z wyjątkowym smakiem. Willę z zewnątrz ocieplono, położono nową elewację, a w środku zrobiono remont kapitalny. Duży salon ze stylowym kominkiem sprawi, że nawet zimowe wieczory nie będą się dłużyć. W przestronnej, widnej kuchni można nie tylko przygotować pyszny posiłek, ale również skonsumować go w rodzinnym gronie. Dwie przytulne sypialne są połączone ze sobą garderobą, gdzie można przechowywać wszystkie ubrania. Z mniejszej sypialni jest wyjście na duży taras, świetnie nadający się na poranną, aromatyczną kawę i na wieczory w miłym gronie przy lampce wina. Strych znakomicie nadaje się do zaadoptowania na pracownię lub na pokój dla dzieci. Nieruchomość z duszą to w tym przypadku nie tylko czcze określenie, lecz fakt. Tym bardziej, że do mieszkania przynależy także duży, zadbany ogród, w którym można zrelaksować się po pracy. Kilkadziesiąt metrów dalej jest jeziorko w Leśnicy, znakomite miejsce na spacery o każdej porze roku i opalanie latem. Okolica wyjątkowo cicha i spokojna. Oferta w sam raz dla osób, które lubią secesyjny klimat. Agencjom Dziękujemy zadzwoń i obejrzyj tą niepowtarzalną poniemiecką nieruchomość.

Agencjom Dziękujemy. Właściciel poleca piętro w poniemieckiej willi urządzone w secesyjnym stylu. Zadzwoń do właściciela.
Polecane artykuły
Jak prezentować mieszkanie cz.1 
Sposób prezentowania mieszkania kupującemy  
ba duży wpływ na sprzedaż mieszkania... 

Agencjom dziękujemy! 
Sam sprzedaż swoje mieszkanie dużo 
lepiej. Nie płać już prowizji pośrednikom... 

Parametry mieszkania 
Przed sfinalizowaniem umowy koniecznie 
sprawdź parametry nieruchomości... 

Rata kredytu mniejsza o 700zł 
Wybierając dobry kredyt mozęsz zaoszędzić 
nawet 700zł na każdej racie... 

                                                                                   RELAMA
Warszawa
Warszawa
Warszawa
Kraków
 Wrocław
Wrocław

fsdf