Facebook

Jeśli pomogliśmy Ci daj nam plusa                   
oraz
                       nas znajomym. Dziękujemy.

Szukamy mieszkania do kupienia.


W dzisiejszych czasach proces ten znacznie można ograniczyć do systematycznego przeglądania serwisów ogłoszeniowych. Znajdziemy na nich znaczną większość dostępnych ofert na ryku. Jest to bardzo wygodny sposób szukania mieszkania, gdzie w jednym miejscu szybko możemy zapoznać się z kilkunastoma nawet ofertami sprzedaży mieszkań.  Co pozwala się szybko zorientować w aktualnych cenach w lokalizacji, która nas interesuje.

Jedynym minusem serwisów ogłoszeniowych, jeśli można tak powiedzieć, jest praktycznie brak ogłoszeń bezpośrednio od właścicieli mieszkań. Serwisy zostały zdominowane przez biura nieruchomości i deweloperów.

Z jednej strony biura nieruchomości pobierają za pośrednictwo ok. 3% wartości nieruchomości. Z drugiej przy transakcjach o takiej wartości, nie rzadko wiążących na prawie całe życie. Warto się zabezpieczyć i dla bezpieczeństwa skorzystać z usług biura nieruchomości.

Tym bardziej że nie zawsze prowizję dla biura pokrywa kupujący. W ostatnich czasach wręcz coraz modniejsze się staje trend, w którym to sprzedający mieszkanie pokrywa prowizję agencji nieruchomości.
Natomiast osoby, które nie dysponują wystarczającą ilością czasu na przebrnięcie prze tysiące ogłoszeń mogą zlecić poszukiwanie mieszkania agencji nieruchomości. Wystarczyć ich poinformować jakie mieszkania nas interesują, o jakiej wielkości, w jakiej okolicy, o jakim standardzie i w jakiej cenie. W tedy pośrednik przygotuje spis najbardziej odpowiadających mieszkań. Koszt takiej współpracy z agencją opiera się mniej więcej na tych samych zasadach co wcześniej opisany.

Główne kategorie: 
Po zapoznania się z tym działem poznasz wszystkie aspekty sprzedaży mieszkania.
Znajdziesz tutaj wszystkie potrzebne wzory dokumentów potrzebnych do sprzedaży lub kupna mieszkania.
Polecane artykuły
Jak prezentować mieszkanie cz.1 
Sposób prezentowania mieszkania kupującemy  
ba duży wpływ na sprzedaż mieszkania... 

Agencjom dziękujemy! 
Sam sprzedaż swoje mieszkanie dużo 
lepiej. Nie płać już prowizji pośrednikom... 

Parametry mieszkania 
Przed sfinalizowaniem umowy koniecznie 
sprawdź parametry nieruchomości... 

Rata kredytu mniejsza o 700zł 
Wybierając dobry kredyt mozęsz zaoszędzić 
nawet 700zł na każdej racie... 

                                                                                   RELAMA
Warszawa
Warszawa
Warszawa
Kraków
 Wrocław
Wrocław

fsdf