Facebook

Jeśli pomogliśmy Ci daj nam plusa                   
oraz
                       nas znajomym. Dziękujemy.

Nowe mieszkanie pod Warszawą

mac

.
Czynsz sprzedaży:
.
 419 000 
.
Kontakt z właścicielem
.
 Miasto - dzielnica:
.
  Zielonka
.
605 095 555
.
 Ulica:
.
  Wolności
.
Liczba pokoi:
.
 2
.
Powierzchnia:
.
 55m2
.
Piętro:
.
 1

Sprzedam bezpośrednio ekskluzywnie wykończone 2 pokoje, gotowe do wprowadzenia mieszkanie w Zielonce– deweloper.

OPIS MIESZKANIA
Zamieszkaj luksusowo. Wykończone dla siebie, wyłącznie z najwyższej jakości materiałów gotowe do wprowadzenia. 2 pokoje z funkcjonalnym aneksem kuchennym. Zabudowa na wymiar, stylowa i funkcjonalna w komplecie z najwyższej jakości pełnym AGD (piekarnik, płyta, lodówka, zmywarka). Architekt wykonał bardzo dobrą pracę. W przedpokoju jest ładna, funkcjonalna i ogromna zabudowana szafa. Łazienka z wanną także zaprojektowana i wykonana z najwyższej jakości materiałów. Podłogi z ekskluzywnego bielonego dębu dodają niesamowitego klimatu temu mieszkaniu. Zobacz i zamieszkaj w ekskluzywnie wykończonym mieszkaniu! Zamknięte osiedla w dobrze skomunikowanej części Zielonki.

OPIS INWESTYCJI
Sprzedam bezpośrednio ekskluzywnie wykończone 2 pokoje, gotowe do wprowadzenia mieszkanie w Zielonce– deweloper.
Kameralne zamknięte osiedle. Z garażem pod budynkiem. Wybudowane z najwyższej jakości materiałów. W bardzo dobrze skomunikowanej części Zielonki. W okolicy wspaniałe tereny rekreacyjne na spacery i oczywiście pełna infrastruktura, sklepy, apteki, bazarek itp.

LOKALIZACJA i DOJAZD
Do centrum Warszawy 16 km. Przystanek autobusowy 100m, a z niego do centrum Warszawy dojeżdża się autobusem w 40 minut (bus pas „ul. Radzymińska” i otwarty dla autobusów most Śląsko- Dąbrowski). Dodatkowo linia nocna N62. Do stacji PKP 1 km z której do Warszawa Wileńska dojedziesz w jedyne 11 minut to prawie jak metro! Do centrum PKP dojeżdża w 40 minut a w godzinach szczytu pociągi odjeżdżają co 10, 15 minut. Sprzedam bezpośrednio ekskluzywnie wykończone 2 pokoje, gotowe do wprowadzenia mieszkanie w Zielonce– deweloper.

OPIS OTOCZENIA I MIEJSCOWOŚCI
Źródło: Serwis informacyjny miasta Zielonka, zielonka.pl „Osadnictwo na terenie Równiny Praskiej rozpoczęło się w epoce mezolitu (8000-4000 p.n.e.). Jego ślady znaleziono m.in. w okolicy Zielonki w Siwkach i Maciołkach.[…] W drugiej połowie X wieku tereny, na których leży nasze miasto, stanowiły własność książęcą i podlegały administracyjnie grodowi zbudowanemu w czasach Siemiomysła (ojciec Mieszka I) w pobliżu Starego Bródna.[…] W międzywojniu Zielonka cieszyła się sławą podwarszawskiej miejscowości letniskowej. Jak dawniej, tak i dziś są tutaj ciekawe tereny rekreacyjne z upodobaniem odwiedzane przez mieszkańców sąsiednich miast. Większość powierzchni gminy stanowią lasy. Prawie 700 ha zajmuje obszar chronionego krajobrazu w dolinie Wisły.[…] Zielonka jest atrakcyjnie zlokalizowana - w pobliżu Warszawy, od której dzieli ją zaledwie 11 km. Gospodarczy obraz miasta kształtuje branża elektrotechniczna, odzieżowa, chemiczna, spożywcza. W Zielonce mieści się Wojskowy Instytut Techniczny Uzbrojenia, który w latach trzydziestych ubiegłego wieku odwiedzał marszałek J. Piłsudski.” To, że gmina i miasto działa prężnie widać po ilości inwestycji, a nawet po profesjonalnej stronie: zielonka.pl. zachęcamy do obejrzenia i przeczytania informacji na niej zawartej. Warto zamieszkać i mieszkać w Zielonce położonej jedynie 11 km od centrum Warszawy z bardzo dobrą komunikacją.
Sprzedam bezpośrednio ekskluzywnie wykończone 2 pokoje, gotowe do wprowadzenia mieszkanie w Zielonce– deweloper.

Polecane artykuły
Jak prezentować mieszkanie cz.1 
Sposób prezentowania mieszkania kupującemy  
ba duży wpływ na sprzedaż mieszkania... 

Agencjom dziękujemy! 
Sam sprzedaż swoje mieszkanie dużo 
lepiej. Nie płać już prowizji pośrednikom... 

Parametry mieszkania 
Przed sfinalizowaniem umowy koniecznie 
sprawdź parametry nieruchomości... 

Rata kredytu mniejsza o 700zł 
Wybierając dobry kredyt mozęsz zaoszędzić 
nawet 700zł na każdej racie... 

                                                                                   RELAMA
Warszawa
Warszawa
Warszawa
Kraków
 Wrocław
Wrocław

fsdf